Zakres prac

frontNa początku działalności naszą specjalizacją była naprawa gaźników i układów zapłonowych. Następnie, pragnąc rozwoju i tym samym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, naszą ofertę poszerzyliśmy także o naprawę benzynowych układów wtryskowych.

Obecnie w naszej ofercie usług jest również profesjonalna naprawa całych układów klimatyzacyjnych, różnych układów elektronicznych i elektrycznych. W każdym zakresie jesteśmy profesjonalistami i wszelkie naprawy wykonujemy niezwykle solidnie.

Warsztat posiada autoryzację Magneti Marelli – firmy produkującej osprzęt samochodowy na pierwszy montaż i rynek wtórny.

Współpracujemy z firmą regenerującą elektryczne pompy paliwa, czyścimy i sprawdzamy elektryczne wtryskiwacze w silnikach benzynowych. Nadal naprawiamy auta z silnikami gaźnikowymi, również w samochodach zabytkowych. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń związanych z naprawami silników w autach zabytkowych. Z powodzeniem wykonaliśmy reanimację motoryzacyjnych seniorów i ich właściciele znów mogą cieszyć się dźwiękiem sprawnie funkcjonujących motorów.

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych klimatyzacji. Przeprowadzamy kompleksowe naprawy, napełnianie, czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji we wszystkich samochodach osobowych.

Wykonujemy regulację elektroniki wszystkich systemów takich jak:

  • silnik,
  • ABS,

  • airbag,

  • klimatyzacja,

  • automatyczna skrzynia biegów, komfort i inne.

Naprawiamy także układy zasilania w silnikach diesla. Mając nowoczesne urządzenia diagnostyczne wykonujemy testy komputerowe i diagnostykę we wszystkich samochodach osobowych.

Starter